Delta-NEM

Stažení programu

Verze 7

Zde je možné stáhnout novou, podstatně vylepšenou verzi 7 pogramu Delta-NEM.

Uživatelskou příručku k verzi 7 lze nalézt zde na těchto stránkách nahoře v nabídce Dokumentace. Identický text je obsažen i v nápovědě vlastního programu.

Verzi 7 lze instalovat a používat souběžně se starší verzí 6. Užívání verze 6 postupně utlumíme. Příští aktualizace vyhlášky bude pravěpodobně provedena již jen ve verzi 7.

Instalační balíček programu Delta-NEM, který zde můžete stáhnout, aktualizuje program na jeho poslední verzi. Pokud program nemáte zakoupen, nainstaluje zkušební verzi programu funkční po dobu 30 dnů ode dne instalace. Zkušební verze programu se shoduje s plnou verzí, je pouze omezena doba běhu a možnost tisknout výsledný posudek. Pokud chcete program vyzkoušet včetně tisku posudku, kontaktujte nás, poskytneme Vám osobní zkušební verzi, která obsahuje všechny funkce plné verze. (Kontaktní informace jsou dole na stránce.)

Pokud byste chtěli program předvést nebo do jeho užívání zaškolit, je možné se na tom domluvit. Narazíte-li na jakýkoli problém při užívání programu, neváhejte nám zavolat, rádi Vám poradíme.

Pokud instalační program ohlásí, že chybí komponenta Universal CRT, stáhněte a nainstalujte vc_redist.x86.exe. Na běžně aktualizovaném počítači by komponenta měla být přítomna.

Pokud se rozhodnete program koupit, použijte formulář obsažený přímo v programu nebo na stránce Koupit, nebo nám prostě zavolejte.

Verze 6 – starší verzePřímé stažení instalačních balíčků

DeltaNEM_7.8.7.msi.zip
DeltaNEM_6.56.0.msi.zip